W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

WAPN Warszawa – Pogoń Siedlce 0:6 (0:3)

Bramki: Patryk Skrzypek 28, Dominik Barciak 34, Krystian Zbieć 38, Wojciech Sidoruk 58, 70, 90

Pogoń: Patryk Izdebski (70 Jakub Bieliński) – Dominik Barciak (65 Bartosz Kryszczuk), Paweł Łydkowski, Tomasz Górski, Karol Grochowski, Dominik Krupa (46 Gracjan Sadokierski), Michał Markiewicz, Wojciech Sidoruk, Patryk Skrzypek (55 Kacper Bojańczuk), Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć

 

Varsovia II Warszawa – Pogoń Siedlce 0:3 (0:2)

Bramki: Gracjan Sadokierski 10, 75, Michał Fesner 44 (s)

Pogoń: Jakub Bieliński (46 Szymon Czekaluk) – Kacper Bojańczuk, Maciej Czyżewski (65 Robert Jóźwiuk), Tomasz Górski, Karol Grochowski, Mateusz Jarkowski, Szymon Koział (46 Jakub Jarosz), Michał Markiewicz, Gracjan Sadokierski, Wojciech Sidoruk, Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

SEMP Ursynów (Warszawa) – Pogoń Siedlce 2:4 (1:0)

Bramki: Grzegorz Rębisz 33, Maksymilian Troczyński 54 – Bartosz Kryszczuk 45, 56, Maciej Litwiński 70, Sebastian Barej 71

Pogoń: (skład wyjściowy) Oliwier Dang – Maciej Celiński-Jakubowicz, Maciej Gawinkowski, Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Cezary Chraszcz, Mateusz Karczmarski, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Łukasz Sala

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał ligi okręgowej U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – MOSiR II Mińsk Mazowiecki 7:0 (3:0)

Bramki: Michał Filipek 1, 53, Paweł Piotrowski 32, Aleksander Przybyłek 40, Jakub Siłuszyk 47, 61, Dawid Księżopolski 74

Pogoń: Albert Posiadała (69 Patryk Zbieć) – Paweł Piotrowski (60 Mateusz Cabaj), Michał Barszcz (41 Mateusz Borowski), Michał Filipek (60 Dawid Woźniak), Jakub Guzek, Dominik Kocon (70 Dawid Księżopolski), Igor Łęczycki (68 Krystian Pazdyka), Aleksander Przybyłek, Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk, Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Drukarz Warszawa 3:1 (1:0)

Bramki: Bartosz Wicenciak 26, 44, Dawid Czorniej 55 – Piotr Miszczuk 37

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan – Dawid Klupś, Cezary Bujalski, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Marcin Kuć, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Michał Borkowski, Dawid Czorniej, Dawid Grabowski, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Jan Ociesa, Kacper Szymczak

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

APN Ostrołęka – Pogoń Siedlce 1:3 (0:2)

Bramki: Kacper Piórkowski 40 – Krystian Matwiejczuk 4, 51, Patryk Rojek 24

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Konrad Łęczycki – Maciej Kuć, Marcel Kołodziejczuk, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Adrian Wrzosek

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 0:3

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – koniec rundy

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Pogoń II Siedlce – Szóstka II Mińsk Mazowiecki 2:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela