W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Victoria Sulejówek 6:3 (1:1)

Bramki: Patryk Skrzypek 11, 47, Karol Grochowski 58, Michał Markiewicz 87, Wojciech Sidoruk 89, Kacper Bojańczuk 90+1 – Nikodem Zawistowski 9, 59, 79

Pogoń: Albert Posiadała – Maciej Czyżewski, Tomasz Górski, Karol Grochowski, Dominik Krupa, Michał Markiewicz, Gracjan Sadokierski (55 Piotr Osial), Wojciech Sidoruk, Patryk Skrzypek, Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć (80 Kacper Bojańczuk)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – GLKS Nadarzyn 4:0 (1:0)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 29, 71, Jakub Jarosz 47, Sebastian Barej 74

Pogoń: Szymon Czekaluk – Maciej Gawinkowski (65 Sebastian Daukszo), Sebastian Barej (75 Bartosz Gawron), Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Jakub Jarosz (50 Cezary Chraszcz), Mateusz Karczmarski (49 Mateusz Jarkowski), Albert Karwowski (75 Robert Jóźwiuk), Szymon Koział, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński (70 Maciej Celiński-Jakubowicz)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał ligi okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

MOSiR II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

AP Żyrardów – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 1:3 (0:2)

Bramki: Oliwier Szewczyk 44 – Gabriel Konopka 9, Bartosz Wicenciak 19, 41

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan – Dawid Klupś, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Michał Borkowski, Wojciech Jastrzębski, Aleksander Droń, Dawid Grabowski, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Jan Ociesa

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Broń Radom 1:0 (0:0)

Bramka: Adrian Wrzosek 66

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Konrad Łęczycki – Maciej Kuć, Marcel Kołodziejczuk, Krystian Matwiejczuk, Bartosz Mierzejewski, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Igor Szostek, Aleksander Waśko, Adrian Wrzosek, Kacper Aleksiejewicz, Olaf Ługowski, Mateusz Wróblewski, Jan Kirsch, Szymon Mucha, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 0:7 (0:4)

Bramki: Tomasz Wiewiórka 3, 37, Kacper Strzyżewski 9, Jakub Kapitan 21, Jakub Deoniziuk 25, Tymoteusz Grochowski 31, Alan Rybak 33

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski – Jakub Kapitan, Bartosz Kopyść, Filip Kos, Bartosz Mlonek, Alan Rybak, Igor Sawicki, Kacper Strzyżewski, Tomasz Wiewiórka, Jan Banasiuk, Jakub Deoniziuk, Jakub Jastrzębski, Piotr Krasnodębski, Paweł Szeląg, Hubert Wrzosek, Filip Zakrzewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 0:3 (0:2)

Bramki: Bartosz Osipiak 6 (s), Michał Łaszuk 29, 59

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk, Kuba Prachnio, Błażej Pawlak, Jakub Jaśkiewicz, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Sęp Żelechów 4:1 (1:0)

Bramki: Dominik Klewek 25, 38, 52, Eryk Płudowski 50 – Hubert Król 47

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Jakub Dmowski, Eryk Płudowski, Ignacy Brochocki, Marcel Gawel, Bartosz Stelingowski, Seweryn Filipczuk, Patryk Soczewka, Dominik Klewek, Jakub Woźniak, Filip Uruszczak, Alvaro Nasiłowski, Hubert Olszewski, Filip Dąbrowski, Mateusz Czapla, Kuba Księżopolski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Kolektyw Oleśnica – Pogoń Siedlce 0:3 (wo) – gospodarze zrezygnowali z gry

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Płomień Dębe Wielkie – Pogoń II Siedlce 11:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Masovia II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:0

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:0

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 1:2

Pogoń Siedlce – Naprzód II Skórzec 0:3

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 3:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela