W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

WAPN Warszawa – Pogoń Siedlce odwołany z powodu złego stanu boiska

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 3:1 (1:1)

Bramki: Bartłomiej Zawadzki 20, Patryk Chrobak 50, Jakub Płocha 68 – Szymon Koział 5

Pogoń: Szymon Czekaluk – Maciej Gawinkowski (74 Bartosz Gawron), Dominik Kocon, Sebastian Barej (58 Mateusz Jarkowski), Patryk Bielecki (70 Łukasz Sala), Sebastian Bober, Mateusz Karczmarski (50 Igor Łęczycki), Albert Karwowski, Szymon Koział, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Młodzik 18 Radom 0:6 (0:1)

Bramki: Filip Chyra 27, Miłosz Prusiński 50, 54, Kacper Żyła 60, Józef Kaszewski 64, Jakub Bujek 68

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan – Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Aleksander Droń, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Marcin Kuć, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Dawid Klupś, Dawid Grabowski, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Jan Ociesa, Kacper Skwierczyński, Kacper Szymczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Legia Warszawa – Pogoń Siedlce 1:2 (0:2)

Bramki: Maksymilian Stangret 40 – Mateusz Sulej 8, Krystian Matwiejczuk 10

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Konrad Łęczycki, Ernest Zbieć – Maciej Kuć, Marcel Kołodziejczuk, Krystian Matwiejczuk, Bartosz Mierzejewski, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Adrian Wrzosek, Kacper Aleksiejewicz, Olaf Ługowski, Jan Kirsch, Kacper Stankiewicz, Igor Szostek, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)

Bramki: Tomasz Borkowski 13 (s), Mikołaj Saraczewski 18

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski – Krystian Gryglak, Jakub Kapitan, Bartosz Kopyść, Oliwier Kryszczuk, Cezary Marciniak, Bartosz Mlonek, Mikołaj Saraczewski, Tomasz Wiewiórka, Jan Banasiuk, Jakub Jastrzębski, Filip Kos, Konrad Krassowski, Piotr Mrozik, Dominik Piekut, Kacper Strzyżewski, Filip Zakrzewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 2:0 (0:0)

Bramki: Konrad Bednarczyk 40, Dawid Dobrzański 56

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Dominik Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk, Jakub Jaśkiewicz, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Watra Mrozy 11:0 (6:0)

Bramki: Hubert Nowak 2, Igor Sawicki 3, 5, 8, 18, 25, 33, Bartosz Zawadzki 38, 45, Mateusz Pszczel 52, Alan Rybak 58

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Igor Rudaś, Krzysztof Popiołek – Piotr Krasnodębski, Hubert Nowak, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Aleksander Sawicki, Igor Sawicki, Dawid Świnarski, Bartosz Zawadzki, Adam Błoński, Eryk Chajewski, Jakub Jaszczuk, Adam Koper, Jakub Łobejki, Maciej Matłacz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń III Siedlce 5:0

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Kuba Księżopolski, Eryk Płudowski, Dominik Klewek, Seweryn Filipczuk, Bartosz Stelingowski, Hubert Olszewski, Patryk Soczewka, Marcel Gawel, Ignacy Brochocki, Filip Dąbrowski, Jakub Dmowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – Kosovia Kosów Lacki 2:7 (1:2)

Bramki: Maciej Pałka 18, Jakub Świniarski 53 – Fryderyk Andrzejczuk 14, 22, 31, 34, 43, 56, Piotr Wesołowski 32

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Oliwier Cegiełka – Mikołaj Chomiczewski, Szymon Danielak, Jakub Kępka, Maciej Pałka, Zuzanna Seredzińska, Kacper Wiśniewski, Piotr Chmielewski, Piotr Wołosiewicz, Maciej Chromiński, Mikołaj Kuś, Maksymilian Matłacz, Aleksander Radzikowski, Jakub Świniarski, Jakub Troć, Szymon Zawadzki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 3:4

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Wereda – Kacper Kalaciński, Józef Chibowski, Gabriel Odrobiński, Nikodem Marczuk, Szymon Gawroński, Michał Zbrzeźniak, Oliwier Klewek, Krystian Wojtczuk, Józef Jastrzębski, Jakub Kordys, Bartosz Nowak, Bartłomiej Czarnocki, Jakub Czarnocki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Pogoń II Siedlce – Szóstka II Mińsk Mazowiecki odwołany z powodu złego stanu boiska

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

turniej: Masovia II Siedlce odwołany z powodu złego stanu boiska

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela