W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – AP Sochaczew 5:2 (4:0)

Bramki: Wojciech Sidoruk 4, 39, Patryk Skrzypek 32, 41, 82 – Michał Struzik 77, Kamil Kacprzak 87

Pogoń: Marcin Borkowski (46 Albert Posiadała) – Tomasz Górski, Karol Grochowski, Dominik Krupa (75 Jan Mruz), Michał Markiewicz, Gracjan Sadokierski (46 Maciej Czyżewski), Wojciech Sidoruk, Patryk Skrzypek, Kamil Szczepanik, Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć (65 Kacper Bojańczuk)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – UKS Bródno (Warszawa) 1:1 (0:1)

Bramki: Sebastian Barej 53 – Karol Bienias 13

Pogoń: Marcin Borkowski – Maciej Gawinkowski, Dominik Kocon, Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Albert Karwowski, Szymon Koział (60 Jan Mruz), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Gracjan Sadokierski (41 Mateusz Karczmarski)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

SzP Radomiak Radom – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 1:7 (0:4)

Bramki: Jakub Bielecki 48 – Bartosz Wicenciak 1, 12, Dawid Czorniej 3, Mateusz Zwoliński 16, Jakub Grzebieliszewski 42, Cezary Bujalski 52, Kacper Szymczak 63

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan – Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Aleksander Droń, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Marcin Kuć, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Dawid Klupś, Dawid Grabowski, Gabriel Konopka, Filip Łaszczyk, Jan Ociesa, Kacper Skwierczyński, Kacper Szymczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Delta Warszawa 0:3 (0:2)

Bramki: Krystian Pudełek 3, Kamil Wójcik 32, Tomasz Okleka 62

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Konrad Łęczycki, Ernest Zbieć – Maciej Kuć, Marcel Kołodziejczuk, Krystian Matwiejczuk, Bartosz Mierzejewski, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Adrian Wrzosek, Kacper Aleksiejewicz, Olaf Ługowski, Jan Kirsch, Dominik Leszczuk, Kacper Stankiewicz, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – koniec rundy

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Iskra Kotuń – Pogoń II Siedlce 0:3 (wo) – gospodarze zrezygnowali z gry

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 0:16

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Promnik Gończyce 1:2 (1:0)

Bramki: Bartosz Stelingowski 9 – Dominik Błażejczyk 40, Dominik Łapacz 42

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Jakub Woźniak, Ignacy Brochocki, Marcel Gawel, Filip Dąbrowski, Seweryn Filipczuk, Mateusz Czapla, Dominik Klewek, Kuba Księżopolski, Eryk Łęczycki, Tobiasz Ługowski, Filip Uruszczak, Mikołaj Sienkiewicz, Eryk Płudowski, Alvaro Nasiłowski, Hubert Olszewski, Bartosz Stelingowski, Patryk Soczewka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 2:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 4:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 2:0

Bramki: Jakub Zieliński (dwie)

Pogoń Siedlce – Naprzód II Skórzec 1:3

Bramka dla Pogoni: Jakub Zieliński

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 4:1

Bramki dla Pogoni: Jakub Zieliński (dwie), Arkadiusz Gałecki, Aleksander Kobyliński

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 0:1

Bramka: Adam Chaciak

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Bramka: Maciej Zdanowski

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 4:0

Bramki: Bartłomiej Karabin, Kuba Świnarski, Kacper Giernicki (dwie)

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 1:3

Bramki dla Pogoni: Kacper Giernicki, Kamil Pałka (dwie)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela