W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Dolcan Ząbki 2:1 (0:0)

Bramki: Krystian Zbieć 53, Patryk Skrzypek 54 – Kacper Celej 71

Pogoń: Patryk Izdebski – Maciej Czyżewski, Tomasz Górski, Karol Grochowski, Michał Markiewicz, Gracjan Sadokierski, Wojciech Sidoruk, Patryk Skrzypek, Kamil Szczepanik, Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce 0:4 (0:1)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 10, 54, Sebastian Barej 47, Sebastian Bober 57

Pogoń: Marcin Borkowski – Maciej Gawinkowski, Dominik Kocon (51 Igor Łęczycki), Sebastian Barej (55 Jakub Jarosz), Patryk Bielecki, Sebastian Bober (60 Cezary Chraszcz), Mateusz Karczmarski (41 Mateusz Jarkowski), Albert Karwowski (55 Łukasz Sala), Szymon Koział, Bartosz Kryszczuk (65 Oliwier Dang), Maciej Litwiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Liwia Łochów – Pogoń Siedlce 0:13 (0:6)

Bramki: Michał Filipek 2, 22, 45, Jakub Siłuszyk 6, 30, 48, Paweł Piotrowski 20, 71, Krystian Dmowski 39, Dawid Woźniak 52, 69, Dawid Uziak 64, Przemysław Sopiński 75

Pogoń: Piotr Nojak (41 Patryk Zbieć) – Eryk Chaciak (65 Dominik Kania), Paweł Piotrowski, Michał Barszcz (41 Dawid Księżopolski), Mateusz Borowski, Krystian Dmowski (41 Dawid Woźniak), Michał Filipek (60 Jakub Potocki), Aleksander Przybyłek, Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk (60 Dawid Uziak), Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Białe Orły Warszawa 0:1 (0:0)

Bramka: Artur Cioth 40

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan – Dawid Klupś, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Marcin Kuć, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Aleksander Droń, Gabriel Konopka, Filip Łaszczyk, Kacper Skwierczyński, Dawid Grabowski, Kamil Sala, Jan Ociesa

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)

Bramki: Miłosz Iżewski 65 – Bartosz Mierzejewski 30, Krystian Matwiejczuk 61

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Konrad Łęczycki – Marcel Kołodziejczuk, Dominik Leszczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Maciej Kuć, Olaf Ługowski, Mateusz Mędza, Bartosz Mierzejewski, Kacper Stankiewicz, Adrian Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Jutrzenka Cegłów – Pogoń Siedlce 0:22 (0:9)

Bramki: Cezary Marciniak 5, Mikołaj Saraczewski 7, 11, 12, 15, Oliwier Kryszczuk 9, 36, 46, Kacper Mitrzak 17, 26, 53, 57, 59, Jakub Deoniziuk 17, 55, 60+2, Igor Szostek 33, 38, 40, Tomasz Wiewiórka 42, Tymoteusz Grochowski 60, Alan Sawicki 60+2

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Michał Roguski, Tymoteusz Grochowski – Jakub Deoniziuk, Oliwier Kryszczuk, Mikołaj Lipiński, Piotr Mrozik, Mikołaj Saraczewski, Kacper Strzyżewski, Tomasz Wiewiórka, Filip Zakrzewski, Kacper Mitrzak, Dominik Kornacki, Jakub Malinowski, Cezary Marciniak, Alan Sawicki, Paweł Szeląg, Igor Szostek, Hubert Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

pauza: Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – KS Łosice 3:3 (2:0)

Bramki: Bartosz Kaliniak 18, Szymon Kwaśniewski 30, Bartłomiej Krasuski 60+1 – Kamil Kasjaniuk 31, Mikołaj Bebel 52, 57

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Błażej Pawlak, Jakub Jaśkiewicz, Szymon Cichocki, Michał Łaszuk, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 3:0 (wo) – goście zrezygnowali z gry

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Hutnik Huta Czechy – Pogoń III Siedlce 0:4 (0:2)

Bramki: Filip Dąbrowski 2, Seweryn Filipczuk 19, Eryk Płudowski 33, Mikołaj Sienkiewicz 40

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Jakub Dmowski, Mateusz Ilczuk, Ignacy Brochocki, Marcel Gawel, Filip Dąbrowski, Seweryn Filipczuk, Dominik Klewek, Kuba Księżopolski, Jakub Woźniak, Tobiasz Ługowski, Mikołaj Sienkiewicz, Eryk Płudowski, Alvaro Nasiłowski, Hubert Olszewski, Bartosz Stelingowski, Patryk Soczewka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – KS Łosice 7:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

pauza: Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 1:0

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:0

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 2:0

Naprzód II Skórzec – Pogoń Siedlce 1:0

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela