W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

MKS Przasnysz – Pogoń Siedlce 2:4 (0:3)

Bramki: Amadeusz Kolendo 76, Kacper Sawczenko 79 – Aleksander Woźnica 26, Maciej Czyżewski 33, Michał Markiewicz 43, Wojciech Sidoruk 52

Pogoń: Jakub Bieliński (75 Albert Posiadała) – Kacper Bojańczuk, Maciej Czyżewski, Tomasz Górski, Karol Grochowski, Mateusz Jarkowski (75 Jakub Jarosz), Michał Markiewicz, Jan Mruz (60 Szymon Koział), Gracjan Sadokierski, Wojciech Sidoruk, Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – AS Radomiak Radom 2:0 (0:0)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 48, 71

Pogoń: Szymon Czekaluk – Maciej Gawinkowski, Sebastian Barej (75 Cezary Chraszcz), Patryk Bielecki, Sebastian Bober (77 Robert Jóźwiuk), Jakub Jarosz (41 Igor Łęczycki), Mateusz Karczmarski (75 Sebastian Daukszo), Albert Karwowski, Szymon Koział (41 Dominik Kocon), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Watra Mrozy 11:0

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Victoria Sulejówek – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 2:1 (0:1)

Bramki: Dominik Piekut 60, Alex Moch 68 – Dawid Klupś 31

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan, Sebastian Wasilczyk – Dawid Klupś, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Marcin Kuć, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Aleksander Droń, Gabriel Konpka, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Kacper Skwierczyński, Kacper Szymczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Escola Varsovia Warszawa 0:6 (0:2)

Bramki: Patryk Romanowski 10, 52, 55, 59, Matthew Fogo 30, Adam Stanowski 47

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć – Kacper Aleksiejewicz, Olaf Ługowski, Filip Jastrzębski, Jan Kirsch, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Mateusz Mędza, Dominik Mędza, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Maciej Kuć, Tomasz Wiewiórka, Mateusz Wróblewski, Patryk Rojek, Kamil Rymuza, Mateusz Sulej, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – MOSiR II Mińsk Mazowiecki 3:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

pauza: Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – KS Łosice 11 października

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Tęcza Stanisławów 14:0 (5:0)

Bramki: Mateusz Pszczel 6, 41, 51, Adam Koper 12, Igor Sawicki 15, Hubert Nowak 25, 30, 36, 48, Eryk Chajewski 31, Adam Błoński 35, 55, 60, Piotr Krasnodębski 53

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Krzysztof Popiołek, Igor Rudaś – Adam Koper, Piotr Krasnodębski, Hubert Nowak, Mateusz Pszczel, Aleksander Sawicki, Igor Sawicki, Dawid Świnarski, Bartosz Zawadzki, Adam Błoński, Eryk Chajewski, Jakub Jaszczuk, Jakub Łobejko, Maciej Matłacz, Alan Rybak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 13 października

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – Wicher Sadowne 11:4 (4:3)

Bramki: Dominik Klewek 5, 43, 44, 45, Tobiasz Ługowski 15, 24, Mateusz Ilczuk 18, Filip Uruszczak 37, 52, 56, Antoni Myrcha 40 – Adrian Zyśk 7, 8, 35, Maciej Mariański 10

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Seweryn Filipczuk, Dominik Klewek, Hubert Olszewski, Zuzanna Seredzińska, Bartosz Stelingowski, Jakub Woźniak, Kuba Księżopolski, Ignacy Brochocki, Filip Dąbrowski, Marcel Gawel, Mateusz Ilczuk, Eryk Łęczycki, Tobiasz Ługowski, Antoni Myrcha, Alvaro Nasiłowski, Eryk Płudowski, Filip Uruszczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Masovia II Siedlce – Pogoń Siedlce 5:4 (4:3)

Bramki: Kacper Śnitko 17, 27, Jakub Jażdżyk 22, Michał Garbarczyk 24, 52 – Krystian Wojtczuk 2, 4, Józef Chibowski 12, Nikodem Marczuk 48

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Wereda – Aleks Czyżkowski, Kacper Kalaciński, Bartosz Nowak, Kacper Śliz, Krystian Wojtczuk, Michał Zbrzeźniak, Jan Świnarski, Józef Chibowski, Józef Jastrzębski, Jakub Kordys, Piotr Kozieł, Nikodem Marczuk, Nikodem Pietruszewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Pogoń II Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 10:2 (6:2)

Bramki: Gabriel Odrobiński 2, 21, 35, Dawid Krasuski, 4, Jakub Czarnocki 8, 53, Bartłomiej Czarnocki 23, Oskar Moczulski 26, Adam Pluciak 49, Tomasz Lemka 56 – Andrzej Pielak 13, Maksymilian Brodacki 19

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Szymon Gawroński – Tomasz Lemka, Patryk Brzozowski, Jarosław Chomka, Bartłomiej Czarnocki, Oliwier Klewek, Gabriel Odrobiński, Maksymilian Piasek, Jakub Czarnocki, Kacper Górzny, Hubert Grzegorczuk, Dawid Krasuski, Oskar Moczulski, Adam Pluciak

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela