W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – MKS Polonia II Warszawa 4:0 (1:0)

Bramki: Wojciech Sidoruk 31, 50, Patryk Skrzypek 60, Kamil Szczepanik 68

Pogoń: Patryk Izdebski (70 Jakub Bieliński) – Maciej Czyżewski, Karol Grochowski, Dominik Krupa (67 Łukasz Sala), Michał Markiewicz, Gracjan Sadokierski (60 Jan Mruz), Wojciech Sidoruk, Patryk Skrzypek (75 Kacper Bojańczuk), Kamil Szczepanik, Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć (63 Mateusz Jarkowski)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Zwolenianka Zwoleń 12:0 (5:0)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 1, 9, 31, 32, Sebastian Bober 13, 59, 79, Mateusz Karczmarski 47, Cezary Chraszcz 52, 61, 62, Bartosz Gawron 72

Pogoń: Marcin Borkowski – Maciej Gawinkowski, Sebastian Barej (60 Maciej Celiński-Jakubowicz), Patryk Bielecki (41 Dominik Kocon), Sebastian Bober, Jakub Góralski (41 Igor Łęczycki), Jakub Jarosz (41 Cezary Chraszcz), Albert Karwowski, Szymon Koział (41 Mateusz Karczmarski), Bartosz Kryszczuk (60 Bartosz Gawron), Maciej Litwiński (41 Łukasz Sala)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Miedzanka Miedzna – Pogoń Siedlce 0:4 (0:2)

Bramki: Mateusz Borowski 15, Michał Filipek 26, Eryk Chaciak 57, Mateusz Cabaj 71

Pogoń: Albert Posiadała (68 Patryk Zbieć) – Paweł Piotrowski (55 Eryk Chaciak), Michał Barszcz (55 Mateusz Cabaj), Mateusz Borowski, Michał Filipek (68 Dawid Księżopolski), Jakub Guzek (68 Rafał Szymański), Aleksander Przybyłek, Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk (68 Kacper Wójciuk), Przemysław Sopiński, Dawid Woźniak (55 Krystian Pazdyka)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

AS Radomiak Radom – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)

Bramki: Filip Gawlik 60 – Mateusz Michalak 30, Kacper Skwierczyński 70+2

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan – Dawid Klupś, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Marcin Kuć, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Aleksander Droń, Dawid Grabowski, Gabriel Konopka, Mateusz Michalak, Jan Ociesa, Kacper Skwierczyński, Kacper Szymczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Dolcan Ząbki 0:3 (0:1)

Bramki: Jakub Kodeniec 26, Adrian Ziarek 36, Bartosz Kalenko 54

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Konrad Łęczycki, Tymoteusz Grochowski – Olaf Ługowski, Mateusz Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Mateusz Wróblewski, Filip Jastrzębski, Jan Kirsch, Mateusz Mędza, Kamil Rymuza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Mewa Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 0:8 (0:3)

Bramki: Igor Szostek 22, 25, 26, Mikołaj Saraczewski 30, 40, Oliwier Kryszczuk 35, Dominik Leszczuk 38, 59

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Hubert Nowak – Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Dominik Leszczuk, Bartosz Mierzejewski, Kacper Stankiewicz, Igor Szostek, Adrian Wrzosek, Kacper Mitrzak, Mikołaj Lipiński, Jakub Malinowski, Mikołaj Saraczewski, Alan Sawicki, Igor Sawicki, Tomasz Wiewiórka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 5:0 (0:0)

Bramki: Cezary Marciniak 37, Paweł Szeląg 43, Alan Rybak 45, 55, Dominik Piekut 50

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski – Jakub Kapitan, Bartosz Kopyść, Filip Kos, Cezary Marciniak, Bartosz Mlonek, Dominik Piekut, Mateusz Pszczel, Kacper Strzyżewski, Jakub Deoniziuk, Jakub Jastrzębski, Piotr Krasnodębski, Konrad Krassowski, Piotr Mrozik, Alan Rybak, Paweł Szeląg, Hubert Wrzosek, Filip Zakrzewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – MOSiR Mińsk Mazowiecki 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Sęp Żelechów – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:1)

Bramka: Patryk Soczewka 24

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Mateusz Ilczuk, Ignacy Brochocki, Marcel Gawel, Filip Dąbrowski, Seweryn Filipczuk, Dominik Klewek, Kuba Księżopolski, Eryk Łęczycki, Tobiasz Ługowski, Filip Uruszczak, Mikołaj Sienkiewicz, Eryk Płudowski, Alvaro Nasiłowski, Hubert Olszewski, Bartosz Stelingowski, Patryk Soczewka, Jakub Woźniak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Kolektyw Oleśnica 21:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Pogoń II Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 9:1 (3:1)

Bramki: Bartłomiej Czarnocki 10, 50, 58, Jakub Kordys 18, 40, Krystian Wojtczuk 22, 35, Bartosz Nowak 59, Jakub Czarnocki 44 – Kacper Jackiewicz 21

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Wereda – Aleks Czyżkowski, Szymon Gawroński, Józef Jastrzębski, Kacper Kalaciński, Jakub Kordys, Michał Zbrzeźniak, Jakub Czarnocki, Bartłomiej Czarnocki, Piotr Kozieł, Nikodem Marczuk, Bartosz Nowak, Gabriel Odrobiński, Krystian Wojtczuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 1:0

Bramka: Jakub Zieliński

 

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:0

 

Naprzód II Skórzec – Pogoń Siedlce 0:1

Bramka: Jakub Kozłowski

 

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Bramka: Arkadiusz Gałecki

 

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 1:1

Bramka dla Pogoni: Adam Chaciak

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tomasz Bazak – Bartosz Cabaj, Adam Chaciak, Arkadiusz Gałecki, Adam Grześkowicz, Marcel Jewiak, Bartosz Kobyliński, Jakub Kozłowski, Kuba Osipowicz, Jakub Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 2:0

Bramki: Borys Pazdyka, Szymon Wrzosek

 

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 8:0

Bramki: Maciej Zdanowski, Szymon Wrzosek (trzy), Dawid Ostojski, Kacper Giernicki, Tymoteusz Myrcha, Filip Bartoszuk

 

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:2

Bramki: Dawid Ostojski, Szymon Wrzosek

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Myrcha – Alan Krupa, Krzysztof Dziewulak, Kacper Giernicki, Bartłomiej Karabin, Szymon Kozak, Oskar Lipiński, Dawid Ostojski, Borys Pazdyka, Konrad Skorupka, Filip Strzyżewski, Jakub Świnarski, Szymon Wrzosek, Antoni Żak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela