W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Varsovia II Warszawa 7:0 (4:0)

Bramki: Krystian Zbieć 20, 69, Patryk Skrzypek 24, 64, 71, Michał Markiewicz 39, Kamil Szczepanik 41

Pogoń: Jakub Bieliński (70 Szymon Czekaluk) – Piotr Osial (55 Jan Mruz), Maciej Czyżewski, Dominik Krupa (65 Mateusz Jarkowski), Michał Markiewicz, Gracjan Sadokierski, Wojciech Sidoruk (80 Kacper Bojanczuk), Patryk Skrzypek, Kamil Szczepanik, Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – SEMP Ursynów 2:0 (1:0)

Bramki: Sebastian Bober 6, 50

Pogoń: Marcin Borkowski – Maciej Gawinkowski, Igor Łęczycki (62 Cezary Chraszcz), Sebastian Barej, Sebastian Bober, Jakub Jarosz (41 Dominik Kocon), Mateusz Karczmarski (41 Jakub Góralski), Albert Karwowski, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Łukasz Sala

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Liwia Łochów 14:0 (7:0)

Bramki: Krystian Dmowski 2, Jakub Siłuszyk 5, 21, 28, 34, Michał Filipek 17, 27, Dawid Księżopolski 44, Sebastian Marchlik 54 (s), Rafał Wysocki 56 (s), Eryk Chaciak 59, Dawid Woźniak 71, 74, Maciej Durka 76

Pogoń: Albert Posiadała (41 Patryk Zbieć) – Paweł Piotrowski (41 Eryk Chaciak), Mateusz Borowski, Krystian Dmowski (60 Dominik Kania), Michał Filipek (41 Maciej Durka), Jakub Guzek (41 Dawid Księżopolski), Krystian Pazdyka, Aleksander Przybyłek, Paweł Rubaj (41 Kacper Wójciuk), Jakub Siłuszyk (41 Dawid Woźniak), Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Drukarz Warszawa – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 2:2 (0:1)

Bramki: Piotr Miszczuk 46, Mikołaj Randak 59 – Cezary Bujalski 4, 52

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan, Sebastian Wasilczyk – Dawid Klupś, Wojciech Jastrzębski, Cezary Bujalski, Aleksander Droń, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Marcin Kuć, Kacper Szymczak, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Michał Borkowski, Dawid Grabowski, Gabriel Konopka, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Kacper Skwierczyński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – APN Ostrołęka 4:0 (3:0)

Bramki: Adam Lewkowski 2, Krystian Matwiejczuk 14, Mateusz Sulej 18, Kacper Aleksiejewicz 63

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Marcel Kołodziejczuk, Dominik Leszczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Olaf Ługowski, Mateusz Wróblewski, Jan Kirsch, Mateusz Mędza, Adrian Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Jutrzenka Cegłów 31:0 (19:0)

Bramki: Mikołaj Saraczewski 2, 3, Oliwier Kryszczuk 5, 8, 34, 37, 38, Igor Szostek 9, 41, 46, 51, Krystian Gryglak 10, 13, 40, Tomasz Wiewiórka 15, 55, 59, Alan Sawicki 17, 20, 22, 26, 29, 52, Paweł Szeląg 21, 23, Dominik Kornacki 24, Bartosz Mierzejewski 60, Michał Roguski 25, Cezary Marciniak 27, 48, 57

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Hubert Wrzosek – Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Cezary Marciniak, Bartosz Mierzejewski, Mikołaj Saraczewski, Kacper Stankiewicz, Igor Szostek, Tomasz Wiewiórka, Dominik Kornacki, Jakub Malinowski, Michał Roguski, Alan Sawicki, Paweł Szeląg

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 0:0

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Hubert Nowak – Jakub Deoniziuk, Jakub Jastrzębski, Jakub Kapitan, Bartosz Kopyść, Filip Kos, Maciej Kuć, Kacper Strzyżewski, Filip Zakrzewski, Jan Banasiuk, Filip Krassowski, Mikołaj Lipiński, Bartosz Mlonek, Piotr Mrozik, Nataniel Ossoliński, Dominik Piekut

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 1:3 (0:2)

Bramki: Maciej Wróbel 51 – Szymon Kwaśniewski 19, Konrad Bednarczyk 22, Dawid Jastrzębski 58

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk, Jakub Jaśkiewicz, Szymon Cichocki, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Watra Mrozy – Pogoń II Siedlce 0:19

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Igor Rudaś, Krzysztof Popiołek – Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki, Mateusz Pszczel, Dawid Świnarski, Alan Rybak, Igor Sawicki, Adam Koper, Piotr Krasnodębski, Eryk Chajewski, Jakub Łobejko, Maciej Matłacz, Jakub Jaszczuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 0:7 (0:5)

Bramki: Adrian Wroński 10, Albert Zdanowicz 15, 27, Jakub Ruszpel 17, Wiktor Antonowicz 19, Franciszek Borowski 41, Seweryn Wąsowski 56

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Ignacki Brochocki, Marcel Gawel, Bartosz Stelingowski, Filip Dąbrowski, Seweryn Filipczuk, Patryk Soczewka, Dominik Klewek, Tobiasz Ługowski, Eryk Płudowski, Alvaro Nasiłowski, Kuba Księżopolski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Kosovia Kosów Lacki – Pogoń Siedlce 2:5 (2:0)

Bramki: Fryderyk Andrzejczuk 4, Jakub Pankiewicz 20 – Mikołaj Chomiczewski 40, 53, Jakub Kępka 45, Piotr Wołosiewicz 51, Mikołaj Kuś 54

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Oliwier Cegiełka, Jakub Woźniak – Piotr Wołosiewicz, Mikołaj Chomiczewski, Jakub Kępka, Maksymilian Matłacz, Zuzanna Seredzińska, Mikołaj Sienkiewicz, Piotr Chmielewski, Jakub Dmowski, Mateusz Ilczuk, Mikołaj Kuś, Antoni Myrcha, Hubert Olszewski, Maciej Pałka, Filip Uruszczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 12:1 (7:0)

Bramki: Gabriel Kacprowicz 3, 24, 29, 43, 59, Piotr Piekarski 4, 37, Piotr Kopiwoda 11, Maciej Solarczyk 26, Józef Chibowski 28 (s), Dawid Wereda 42 (s), Jakub Marciniak 53 – Krystian Wojtczuk 47

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Wereda – Józef Jastrzębski, Kacper Kalaciński, Jakub Kordys, Nikodem Marczuk, Krystian Wojtczuk, Michał Zbrzeźniak, Józef Chibowski, Jakub Czarnocki, Bartłomiej Czarnocki, Oliwier Klewek, Dawid Krasuski, Gabriel Odrobiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Szóstka II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 6:3 (3:1)

Bramki: Bartosz Kosiński 7, 15, Franciszek Prusiński 18, Dominik Dejer 33, 41, Bartosz Szczepek 49 – Oskar Moczulski 9, Adam Pluciak 36, Przemysław Miernicki 50

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Śliz – Jan Świnarski, Aleks Czyżkowski, Hubert Grzegorczuk, Oskar Moczulski, Bartosz Nowak, Adam Pluciak, Patryk Brzozowski, Szymon Gawroński, Piotr Kozieł, Przemysław Miernicki, Maksymilian Piasek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 1:0

Bramka: Arkadiusz Gałecki

 

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 1:0

Bramka: Adam Chaciak

 

Naprzód II Skórzec – Pogoń Siedlce 2:0

 

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 2:1

Bramka dla Pogoni: Arkadiusz Gałecki

 

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:2

Bramki: Arkadiusz Gałecki (dwie)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 1:0

Bramka: Borys Pazdyka

 

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 3:0

Bramki: Szymon Wrzosek, Kamil Pałka, Maciej Zdanowski

 

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:4

Bramki: Bartosz Karabin, Dawid Ostojski, Maciej Zdanowski, Kuba Świnarski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela