W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Victoria Sulejówek – Pogoń Siedlce 6:1 (4:1)

Bramki: Jakub Kopacz 24, Nikodem Zawistowski 31, 44, 57, Kacper Kaczorowski 45, Mikołaj Zawistowski 66 – Jan Mruz 17

Pogoń: Jakub Bieliński (62 Szymon Czekaluk) – Maciej Czyżewski (60 Aleksander Woźnica), Tomasz Górski, Karol Grochowski, Dominik Krupa, Michał Markiewicz, Jan Mruz (46 Piotr Osial), Gracjan Sadokierski (68 Mateusz Jarkowski), Wojciech Sidoruk, Patryk Skrzypek, Kamil Szczepanik

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

GLKS Nadarzyn – Pogoń Siedlce 0:5 (0:0)

Bramki: Norbert Sokołowski 52 (s), Sebastian Bober 60, 78, Łukasz Sala 70, Bartosz Kryszczuk 80+1

Pogoń: Marcin Borkowski (72 Oliwier Dang) – Maciej Gawinkowski, Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Jakub Góralski (58 Mateusz Karczmarski), Jakub Jarosz (36 Dominik Kocon, 75 Robert Jóźwiuk), Albert Karwowski (68 Łukasz Sala), Szymon Koział (41 Igor Łęczycki), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński (72 Cezary Chraszcz)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Watra Mrozy – Pogoń Siedlce 1:6 (1:2)

Bramki: Filip Kąca 8 – Paweł Piotrowski 6, Jakub Siłuszyk 27, 42, Mateusz Cabaj 63, 72, Przemysław Sopiński 70

Pogoń: Patryk Zbieć – Paweł Piotrowski (75 Dawid Księżopolski), Michał Barszcz (45 Mateusz Cabaj), Mateusz Borowski, Michał Filipek (75 Piotr Nojak), Jakub Guzek (75 Kacper Wójciuk), Krystian Pazdyka (45 Krystian Dmowski), Aleksander Przybyłek, Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk (45 Maciej Durka), Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – AP Żyrardów 0:3 (0:1)

Bramki: Adrian Olpiński 37, Gracjan Szewczyk 58, Jakub Przybył 68

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Kochan, Sebastian Wasilczyk – Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Aleksander Droń, Oliwier Jurczak, Marcin Kuć, Kacper Szymczak, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski, Mateusz Zwoliński, Dawid Grabowski, Jakub Grzebieliszewski, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Kamil Sala, Kacper Skwierczyński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Broń Radom – Pogoń Siedlce 4:2 (2:1)

Bramki: Bartłomiej Wójcik 7, 11, Łukasz Machnio 50, Bartłomiej Piotrowski 52 – Krystian Matwiejczuk 3, Mateusz Sulej 70

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Konrad Łęczycki, Tymoteusz Grochowski – Marcel Kołodziejczyk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Dominik Soćko, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Olaf Ługowski, Filip Jastrzębski, Mateusz Mędza, Dominik Mędza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

MOSiR II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:4 (0:1)

Bramki: Aleksander Dzięcielski 36 – Dominik Leszczuk 13, Oliwier Kryszczuk 50, 56, Mikołaj Saraczewski 59

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Hubert Nowak – Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Bartosz Mierzejewski, Kacper Stankiewicz, Tomasz Wiewiórka, Adrian Wrzosek, Dominik Kornacki, Mikołaj Lipiński, Jakub Malinowski, Cezary Marciniak, Mikołaj Saraczewski, Alan Sawicki, Igor Sawicki, Igor Szostek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Iskra Kotuń 11:0 (6:0)

Bramki: Kacper Strzyżewski 3, 21, 44, Alan Rybak 20, 22, Paweł Szeląg 23, Mateusz Pszczel 28, 39, 47, Piotr Mrozik 34, 43

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Michał Roguski, Igor Piekart – Jakub Kapitan, Bartosz Kopyść, Konrad Krassowski, Bartosz Mlonek, Piotr Mrozik, Kacper Strzyżewski, Paweł Szeląg, Filip Zakrzewski, Jakub Deoniziuk, Jakub Jastrzębski, Nataniel Ossoliński, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Hubert Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 1:2 (1:2)

Bramki: Konrad Bednarczyk 15 – Jakub Mikołajczuk 9, 22

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dominik Gołęgowski, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Jakub Jaśkiewicz, Szymon Cichocki, Michał Łaszuk, Kuba Prachnio, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki 11:1

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Igor Rudaś, Krzysztof Popiołek – Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki, Mateusz Pszczel, Dawid Świnarski, Alan Rybak, Igor Sawicki, Adam Koper, Piotr Krasnodębski, Eryk Chajewski, Jakub Łobejko, Maciej Matłacz, Jakub Jaszczuk, Damian Trebnio

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Promnik Gończyce – Pogoń III Siedlce 3:0

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Ignacy Brochocki, Dominik Klewek, Antoni Myrcha, Bartosz Stelingowski, Marcel Gawel, Jakub Dmowski, Eryk Płudowski, Patryk Soczewka, Jakub Księżopolski, Hubert Olszewski, Tobiasz Ługowski, Alvaro Nasiłowski, Jakub Woźniak, Filip Uruszczak, Mateusz Ilczuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Nojszewianka Dobre – Pogoń Siedlce 0:3 (wo) – gospodarze zrezygnowali z gry

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 8:7 (4:4)

Bramki: Krystian Wojtczuk 6, Oliwier Klewek 14, 56, Bartłomiej Czarnocki 27, 28, Jakub Kordys 37, Nikodem Marczuk 31, Józef Chibowski 39 – Józef Chibowski 11 (s), Maciej Markiewicz 12, Mateusz Jurzyk 21, 50, Maciej Celiński 23, Adam Michałowski 36, Jan Świnarski 44 (s)

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Wereda – Józef Jastrzębski, Kacper Kalaciński, Jakub Kordys, Nikodem Marczuk, Krystian Wojtczuk, Michał Zbrzeźniak, Jan Świnarski, Józef Chibowski, Jakub Czarnocki, Bartłomiej Czarnocki, Szymon Gawroński, Oliwier Klewek, Gabriel Odrobiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Pogoń II Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 4:9

Bramki dla Pogoni II: Oskar Moczulski, Piotr Kozieł, Nikodem Pietruszewski, Przemysław Miernicki

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Śliz – Dawid Krasuski, Przemysław Skorupka, Aleks Czyżkowski, Bartosz Nowak, Adam Pluciak, Hubert Grzegorczuk, Nikodem Pietruszewski, Piotr Kozieł, Jarosław Chomka, Kacper Górzny, Oskar Moczulski, Przemysław Miernicki, Patryk Brzozowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – wolny termin

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – wolny termin

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela