W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – WAPN Warszawa 2:0 (1:0)

Bramki: Wojciech Sidoruk 33, Michał Markiewicz 50

Pogoń: Patryk Izdebski – Piotr Osial (55 Jan Mruz), Maciej Czyżewski (80 Mateusz Jarkowski), Tomasz Górski, Karol Grochowski, Dominik Krupa, Michał Markiewicz, Gracjan Sadokierski (65 Krystian Rzewuski), Wojciech Sidoruk (70 Kacper Bojanczuk), Kamil Szczepanik, Krystian Zbieć (46 Patryk Skrzypek)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Varsovia Warszawa 6:0 (1:0)

Bramki: Norbert Korczak 14 (s), Sebastian Bober 49, 52, 69, Bartosz Kryszczuk 72, Cezary Chraszcz 80+2

Pogoń: Marcin Borkowski (70 Oliwier Dang) – Maciej Gawinkowski, Sebastian Barej (48 Mateusz Jarkowski), Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Jakub Jarosz (55 Łukasz Sala), Mateusz Karczmarski (41 Igor Łęczycki), Albert Karwowski (55 Dominik Kocon), Szymon Koział (65 Cezary Chraszcz), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Miedzanka Miedzanka 3:0

Bramki: Przemysław Sopiński, Aleksander Przybyłek, Krystian Pazdyka

Pogoń: (skład wyjściowy) Albert Posiadała – Paweł Rubaj, Jakub Guzek, Krystian Dmowski, Paweł Piotrowski, Jakub Siłuszyk, Dominik Kocon, Przemysław Sopiński, Michał Filipek, Mateusz Borowski, Krystian Pazdyka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Legia Warszawa 0:8

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Konrad Łęczycki – Filip Zieliński, Gabriel Orzełowski, Jan Kirsch, Mateusz Sulej, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Patryk Rojek, Filip Jastrzębski, Adam Lewkowski, Kacper Komar, Olaf Ługowski, Dominik Mędza, Dominik Soćko, Mateusz Mędza, Mateusz Wróblewski, Kacper Aleksiejewicz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Mewa Mińsk Mazowiecki 4:0

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Michał Roguski – Tomasz Wiewiórka, Kacper Stankiewicz, Adrian Wrzosek, Maciej Kuć, Oliwier Kryszczuk, Bartosz Mierzejewski, Krystian Gryglak, Dominik Leszczuk, Mikołaj Lipiński, Mikołaj Saraczewski, Jakub Malinowski, Piotr Mrozik, Dominik Kornacki, Alan Sawicki, Hubert Wrzosek, Paweł Szeląg

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

KS Łosice – Pogoń Siedlce 1:6 (0:2)

Bramki: Jakub Andrzejczuk 59 – Konrad Bednarczyk 16, 36, Dawid Jastrzębski 24, 53, Bartosz Kaliniak 35, Krystian Smuniewski 56

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dominik Gołęgowski, Dawid Jastrzębski, Dominik Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Krystian Smuniewski, Jakub Jaśkiewicz, Szymon Cichocki, Dawid Dobrzański, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 0:13

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Krzysztof Popiołek, Igor Rudaś – Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki, Mateusz Pszczel, Dawid Świnarski, Alan Rybak, Igor Sawicki, Adam Koper, Piotr Krasnodębski, Eryk Chajewski, Jakub Łobejko, Maciej Matłacz, Jakub Jaszczuk, Damian Trebnio

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Hutnik Huta Czechy 7:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 10:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

KS Łosice – Pogoń Siedlce 1:14 (0:9)

Bramki: Gabriel Mikiciuk 39 – Jakub Kordys 2, 4, 18, Michał Zbrzeźniak 6, 19, 47, Krystian Wojtczuk 7, Józef Chibowski 24, 44, Nikodem Pietruszewski 26, 29, Nikodem Marczuk 48, Gabriel Odrobiński 56, Bartłomiej Czarnocki 57

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Wereda – Jakub Kordys, Michał Zbrzeźniak, Krystian Wojtczuk, Józef Chibowski, Nikodem Pietruszewski, Nikodem Marczuk, Gabriel Odrobiński, Bartłomiej Czarnocki, Bartosz Nowak, Szymon Gawroński, Kacper Kalaciński, Józef Jastrzębski, Dawid Krasuski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-9 (trener Tomasz Zieliński)

Masovia II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:2

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:0

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 0:2

Naprzód II Skórzec – Pogoń Siedlce 0:1

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 1:1

Bramka dla Pogoni: Szymon Wrzosek

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 7:0

Bramki: Alan Krupa, Kamil Pałka, Szymon Wrzosek, Kacper Giernicki (dwie), Maciej Zdanowski, Jakub Świnarski

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:3

Bramki: Kamil Pałka, Filip Strzyżewski, Dawid Ostojski

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Myrcha, Jakub Świnarski, Borys Pazdyka, Maciej Zdanowski, Alan Krupa, Szymon Wrzosek, Kacper Giernicki, Kamil Pałka, Dawid Ostojski, Filip Strzyżewski, Filip Bartoszuk, Krzysztof Dziewulak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela