W miniony weekend nasze drużyny rozegrały mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – wolny termin

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

AS Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 0:5 (0:2)

Bramki: Szymon Koział 6, Piotr Osial 38, 42, Sebastian Bober 56, Bartosz Kryszczuk 60

Pogoń: Marcin Borkowski (55 Oliwier Dang) – Maciej Gawinkowski (41 Dominik Kocon), Piotr Osial, Sebastian Barej (41 Igor Łęczycki), Patryk Bielecki (47 Łukasz Sala), Sebastian Bober, Albert Karwowski, Szymon Koział (41 Jakub Jarosz), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński (57 Michał Filipek), Jan Mruz (55 Mateusz Karczmarski)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Escola Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 7:0 (3:0)

Bramki: Tristan Stec 23, Iłlia Sołodenko 29, 58, Patryk Romanowski 33, 50, 63, Bartosz Zieliński 68

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Konrad Łęczycki – Maciej Bartoń, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Kacper Stankiewicz, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Igor Guziak, Dominik Leszczuk, Mateusz Mędza, Dominik Mędza, Adrian Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Drużyna Pogoni z rocznika 2007 (trener Damian Soszyński) zajęła 1 miejsce w turnieju Radość CUP w Warszawie. W turnieju brało udział 8 drużyn. Bilans bramkowy Pogonistów to 30 bramek strzelonych i tylko 2 stracone. Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 13 bramek został Patryk Soczewka. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dominika Klewka. W konkursie żonglerki nasza drużynę reprezentowali Marcel Gawel (91 żonglerek) i Filip Dąbrowski (74).