18403320_1322738137812243_8973465510311416901_n

W minionym tygodniu nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Łukasz Kordys)

Koniec rozgrywek.

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

SEMP Ursynów – Pogoń Siedlce 2:1 (2:0)

Bramki: Maksymilian Troczyński 2, 31 – Bartosz Kryszczuk 80+1

Pogoń: Oliwier Dang (41 Marcin Borkowski) – Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Maciej Gawinkowski, Bartosz Gawron (25 Cezary Chraszcz, 55 Sebastian Daukszo, 65 Robert Jóźwiuk), Jakub Góralski, Jakub Jarosz, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Kacper Mościcki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Daniel Baj)

AS Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Andrzej Cabaj)

Młodzik-18 Radom – Pogoń Siedlce 2:0 (0:0)

Bramki: Bartosz Wróblewski 43 (s), Mateusz Biliński 69

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Sebastian Wasilczyk – Michał Borkowski, Kacper Czapla, Aleksander Droń, Gabriel Konopka, Krystian Matwiejczuk, Łukasz Skorupski, Kacper Skwierczyński, Dominik Soćko, Kacper Wójciuk, Bartosz Wróblewski, Mateusz Cabaj, Krystian Dmowski, Wojciech Jastrzębski, Dawid Kaczmarek, Daniel Pazdyga, Kacper Twarowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał o miejsca 1-4 U-13 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – UKS Dobre 5:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał o miejsca 1-4 U-13 (trener Dariusz Blacha)

Podlasie II Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał o miejsca 1-4 U-11 (trener Janusz Bystrzycki)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 6:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 7:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

II liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń III Siedlce 4:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga okręgowa U-9 (trener Piotr Korbel)

Koniec rozgrywek.

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela