W minionym tygodniu nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Łukasz Kordys)

Młodzik-18 Radom – Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Jan Gliński 10, 56

Pogoń: Patryk Izdebski (50 Jakub Bieliński) – Wojciech Sidoruk, Aleksander Woźnica, Tomasz Górski, Gracjan Sadokierski, Kamil Szczepanik, Michał Markiewicz, Patryk Sadowiak (60 Maciej Czyżewski), Krystian Rzewuski, Sebastian Bober (60 Mateusz Wójcik), Jan Mruz (70 Mateusz Jarkowski)

 

Pogoń Siedlce – Wilga Garwolin 3:0 (1:0)

Bramki: Tomasz Górski 31, Michał Markiewicz 49, Patryk Sadowiak 51

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Bieliński, Szymon Czekaluk – Maciej Czyżewski, Tomasz Górski, Michał Markiewicz, Jan Mruz, Krystian Rzewuski, Gracjan Sadokierski, Patryk Sadowiak, Wojciech Sidoruk, Kamil Szczepanik, Aleksander Woźnica, Sebastian Barej, Sebastian Bober, Cezary Kruk, Mateusz Wójcik, Filip Zalewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – SF Warszawa 5:1 (3:0)

Bramki: Sebastian Barej 21, Bartosz Kryszczuk 34, 36, 56, Kacper Mościcki 74 – Wiktor Urbaniak 48

Pogoń: Szymon Czekaluk (55 Oliwier Dang) – Kacper Mościcki, Patryk Bielecki, Maciej Litwiński, Albert Karwowski (55 Kacper Ciok), Maciej Gawinkowski, Jan Mruz (41 Sebastian Bober), Jakub Góralski (75 Bartosz Gawron), Jakub Jarosz, Sebastian Barej (77 Sebastian Daukszo), Bartosz Kryszczuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – MKS Piaseczno 1:0 (0:0)

Bramka: Przemysław Sopiński 48

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Albert Posiadała, Patryk Zbieć – Przemysław Sopiński, Paweł Rubaj, Igor Łęczycki, Kacper Pazdyka, Bartosz Wicenciak, Dawid Woźniak, Dominik Kocon, Michał Filipek, Aleksander Przybyłek, Jakub Siłuszyk, Maciej Durka, Mateusz Borowski, Rafał Szymański, Dawid Uziak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:3 (0:3)

Bramki: Korneliusz Krasuski 5, Wiktor Bućko 14, Tymon Proczek 32

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Sebastian Wasilczyk, Daniel Pazdyga – Łukasz Skorupski, Kacper Wójciuk, Kacper Skwierczyński, Michał Borkowski, Wojciech Jastrzębski, Kacper Twarowski, Dominik Soćko, Krystian Dmowski, Mateusz Cabaj, Gabriel Konopka, Filip Jastrzębski, Kacper Kosieradzki, Dawid Kaczmarek, Kacper Szymczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał o miejsca 1-4 U-13 (trener Jacek Chodubski)

UKS Dobre – Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał o miejsca 1-4 U-11 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 2:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce 2:3 (0:1)

Bramki: Jakub Jaśkiewicz 33, Bartosz Soszyński 58 – Dominik Klewek 5, 47, Eryk Chajewski 52

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowy) Przemysław Droń – Eryk Chajewski, Seweryn Filipczuk, Marcel Gawel, Dominik Klewek, Eryk Płudowski, Bartosz Stelingowski, Ignacy Brochocki, Filip Dąbrowski, Mateusz Ilczuk, Tobiasz Ługowski, Alvaro Nasiłowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

II liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

SEMP Pogoń IV Siedlce – Pogoń Siedlce 3:16 (1:10)

Bramki: Szymon Duszyński 24, Adam Waślicki 38, 41 – Ignacy Brochocki 2, 46, 50, Mateusz Czapla 8, Hubert Olszewski 10, 15, Filip Uruszczak 12, 29, 30, Damian Sopiński 18, 23, Eryk Łęczycki 25, Eryk Płudowski 49, Oliwier Klewek 55, 56, Piotr Wołosiewicz 57

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Mateusz Ilczuk, Eryk Łęczycki, Tobiasz Ługowski, Hubert Olszewski, Damian Sopiński, Filip Uruszczak, Ignacy Brochocki, Mateusz Czapla, Oliwier Klewek, Eryk Płudowski, Mikołaj Sienkiewicz, Jakub Świniarski, Kacper Wiśniewski, Piotr Wołosiewicz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga okręgowa U-9 (trener Piotr Korbel)

APN Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:4

Bramki dla Pogoni: Jakub Kordys, Kacper Kalaciński, Józef Jastrzębski, Józef Chibowski

 

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 2:0

 

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 1:2

Bramka dla Pogoni: Michał Zbrzeźniak

 

Dziewiątka Siedlce – Pogoń Siedlce 2:0

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Szymon Gawroński – Józef Jastrzębski, Nikodem Pietruszewski, Gabriel Odrobiński, Jakub Kordys, Józef Chibowski, Nikodem Marczuk, Krystian Wojtczuk, Michał Zbrzeźniak, Hubert Grzegorczuk, Kacper Kalaciński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela