18403136_1322740351145355_2604442708229489791_n

W minionym tygodniu oraz weekendzie nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Łukasz Kordys)

Pogoń Siedlce – MKS Piaseczno 3:0 (wo) – goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Bródno Warszawa – Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)

Bramka: Mateusz Odrakiewicz 69

Pogoń: Szymon Czekaluk – Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Maciej Gawinkowski, Jakub Góralski (52 Mateusz Jarkowski), Mateusz Karczmarski (18 Sebastian Barej), Albert Karwowski, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Kacper Mościcki, Gracjan Sadokierski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Daniel Baj)

Kosa Konstancin – Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Bartosz Skowroński 10, Piotr Laube 37

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Albert Posiadała, Patryk Zbieć – Igor Łęczycki, Dominik Kocon, Jakub Siłuszyk, Paweł Rubaj, Michał Filipek, Aleksander Przybyłek, Bartosz Wicenciak, Dawid Woźniak, Przemysław Sopiński, Krystian Pazdyka, Maciej Durka, Jakub Guzek, Jakub Potocki, Rafał Szymański, Mateusz Borowski, Dawid Uziak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Andrzej Cabaj)

Żyrardowianka Żyrardów – Pogoń Siedlce 4:1 (1:0)

Bramki: Gracjan Szewczyk 21, Adrian Olpiński 49, Bartosz Kuźmiński 62, Jakub Sokołowski 65 – Wojciech Jastrzębski 46

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Sebastian Wasilczyk – Michał Borkowski, Mateusz Cabaj, Krystian Dmowski, Aleksander Droń, Wojciech Jastrzębski, Gabriel Konopka, Krystian Matwiejczuk, Kacper Skwierczyński, Kacper Wójciuk, Bartosz Wróblewski, Filip Jastrzębski, Dawid Kaczmarek, Dawid Pazdyga, Kacper Twarowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał o miejsca 1-4 U-13 (trenerzy Dariusz Blacha i Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

Finał o miejsca 1-4 U-11 (trener Janusz Bystrzycki)

Promnik Gończyce – Pogoń Siedlce 5:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

KS Łosice – Pogoń II Siedlce 1:9 (0:5)

Bramki: Kamil Kasjaniuk 44 – Bartosz Stelingowski 3, 27, 38, 53, Dominik Klewek 7, 17, Hubert Olszewski 11, Filip Dąbrowski 35, Eryk Chajewski 57

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Eryk Chajewski, Serweryn Filipczuk, Marcel Gawel, Dominik Klewek, Eryk Płudowski, Bartosz Stelingowski, Ignacy Brochocki, Filip Dąbrowski, Mateusz Ilczuk, Alvaro Nasiłowski, Hubert Olszewski

 

Kolektyw Oleśnica – Pogoń II Siedlce 0:14

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

II liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 1:4 (0:3)

Bramki: Mikołaj Chomiczewski 44 – Kamil Krasuski 3, Damian Ambroziak 11, Michał Kotarski 26, Szymon Błaszczyk 56

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Olszewski, Mikołaj Chomiczewski, Jakub Dmowski, Eryk Łęczycki, Tobiasz Ługowski, Damian Sopiński, Filip Uruszczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

 

I liga okręgowa U-9 (trener Piotr Korbel)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 2:3

Bramki dla Pogoni: Jakub Kordys (dwie), Michał Zbrzeźniak

 

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:0

 

Pogoń Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 0:1

 

Dziewiątka Siedlce – Pogoń Siedlce 1:1

Bramka dla Pogoni: Jakub Kordys

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Śliz – Kacper Kalaciński, Nikodem Pietruszewski, Gabriel Odrobiński, Jakub Kordys, Józef Jastrzębski, Józef Chibowski, Nikodem Marczuk, Bartosz Nowak, Krystian Wojtczuk, Szymon Gawroński, Michał Zbrzeźniak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela