W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Łukasz Kordys)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Daniel Baj)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Andrzej Cabaj)

pauza: Pogoń Siedlce

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Podlasie II Sokołów Podlaski 1:1

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

UKS Dobre – Pogoń II Siedlce 3:1 (1:0)

Bramki: Jakub Rokicki 15, Mikołaj Kępka 25, 50 – Igor Szostek 33

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski – Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Cezary Marciniak, Bartosz Mierzejewski, Kacper Stankiewicz, Igor Szostek, Adrian Wrzosek, Piotr Krasnodębski, Mikołaj Lipiński, Jakub Malinowski, Hubert Nowak, Mikołaj Saraczewski, Paweł Szeląg, Tomasz Wiewiórka, Hubert Wrzosek, Kacper Wyrębiak

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki 2:8 (3:0)

Bramki: Dawid Jastrzębski 6, 26, 37, 38, 43, Julian Banach 10, Bartosz Kaliniak 36, Michał Deniszewski 60 – Tomasz Korzeniewski 55, Bartosz Kocon 59

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń – Julian Banach, Michał Deniszewski, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Szymon Kwaśniewski, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Bartłomiej Krasuski, Michał Łaszuk, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Jakub Skorupka, Jan Wierzejski

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – KS Łosice 2:7

Bramki dla Pogoni II: Eryk Płudowski (dwie)

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

II liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Iskra Kotuń 16:0 (7:0)

Bramki: Damian Sopiński 2, 18, 20, Mateusz Ilczuk 5, 19, 50, Jakub Troć 11, Ignacy Brochocki 26, 57, 57, Filip Uruszczak 34, Adam Chaciak 38, 42, 49, 53, Mikołaj Chomiczewski 55

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Ignacy Brochocki, Jakub Dmowski, Mateusz Ilczuk, Eryk Łęczycki, Damian Sopiński, Filip Uruszczak, Adam Chaciak, Mikołaj Chomiczewski, Antoni Myrcha, Jakub Świniarski, Jakub Troć

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela