juniorzy-blacha-2001

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Łukasz Kordys)

MKS Piaseczno – Pogoń Siedlce 0:5 (0:2)

Bramki: Kamil Szczepanik, Patryk Sadowiak (dwie), Mateusz Jarkowski, Krystian Rzewuski

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Bródno Warszawa 1:0 (0:0)

Bramka: Maciej Gawinkowski 58

Pogoń: Szymon Czekaluk (41 Marcin Borkowski) – Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Maciej Gawinkowski, Jakub Góralski (55 Kacper Ciok), Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski, Szymon Koziała, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Kacper Mościcki

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Kosa Konstancin 3:3 (1:0)

Bramki: Dominik Kocon 28, 66, Bartosz Wicenciak 58 – Piotr Zientara 58, 62, Jan Tudek 63

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Albert Posiadała, Patryk Zbieć – Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk, Dominik Kocon, Krystian Pazdyka, Igor Łęczycki, Aleksander Przybyłek, Michał Filipek, Bartosz Wicenciak, Mateusz Borowski, Adam Biarda, Dawid Woźniak, Maciej Durka, Krystian Kruś, Jakub Potocki

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Żyrardowianka Żyrardów 0:1 (0:0)

Bramka: Bartosz Kuźmiński 46

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Sebastian Wasilczyk, Jan Ociesa – Łukasz Skorupski, Przemysław Sopiński, Kacper Wójciuk, Kacper Czapla, Bartosz Wróblewski, Kacper Skwierczyński, Aleksander Droń, Mateusz Cabaj, Gabriel Konopka, Kacper Szymczak, Wojciech Jastrzębski, Beniamin Kurkus, Kacper Twarowski, Krystian Dmowski, Igor Strzałek, Michał Borkowski

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga okręgowa U-11 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 8:2 (3:0)

Bramki: Dawid Jastrzębski 6, 26, 37, 38, 43, Julian Banach 10, Bartosz Kaliniak 36, Michał Deniszewski 60 – Tomasz Korzeniewski 55, Bartosz Kocon 59

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Droń – Julian Banach, Michał Deniszewski, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Szymon Kwaśniewski, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Bartłomiej Krasuski, Michał Łaszuk, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Jakub Skorupka, Jan Wierzejski

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela