W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Łukasz Kordys)

Pogoń Siedlce – Znicz II Pruszków 0:0

Pogoń: Patryk Izdebski (41 Jakub Bieliński) – Wojciech Sidoruk, Tomasz Górski, Aleksander Woźnica, Gracjan Sadokierski (41 Mateusz Jarkowski), Maciej Czyżewski, Kamil Szczepanik, Michał Markiewicz, Krystian Rzewuski, Sebastian Bober, Patryk Sadowiak (71 Cezary Kruk)

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Ursus Warszawa – Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Wysocki 20, 70

Pogoń: Marcin Borkowski (41 Szymon Czekaluk) – Sebastian Barej (78 Sebastian Daukszo), Patryk Bielecki, Maciej Gawinkowski, Jakub Góralski (78 Bartosz Gawron), Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski, Albert Karwowski (72 Robert Jóźwiuk), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Kacper Mościcki

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Daniel Baj)

SEMP II Ursynów – Pogoń Siedlce 4:2 (2:2)

Bramki: Michał Grzeszczak 3, 29, Maciej Trefler 52, Albert Posiadała 70 (s) – Mateusz Borowski 25, Michał Filipek 28

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Albert Posiadała, Patryk Zbieć – Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk, Dominik Kocon, Krystian Pazdyka, Igor Łęczycki, Aleksander Przybyłek, Michał Filipek, Bartosz Wicenciak, Mateusz Borowski, Eryk Chaciak, Dawid Woźniak, Maciej Durka, Krystian Kruś, Jakub Potocki

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela

 

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Andrzej Cabaj)

AS Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 4:0 (2:0)

Bramki: Mikołaj Rdzanek 13, Jan Borkowski 24, Seweryn Tkaczyk 4, 51

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Sebastian Wasilczyk – Michał Borkowski, Mateusz Cabaj, Krystian Dmowski, Wojciech Jastrzębski, Krystian Matwiejczuk, Kacper Skwierczyński, Przemysław Sopiński, Michał Twarowski, Kacper Wójciuk, Bartosz Wróblewski, Krystian Gryglak, Filip Jastrzębski, Dawid Kaczmarek, Beniamin Kurkus, Daniel Pazdyga, Łukasz Skorupski, Bartosz Wrzosek

Terminarz i pozostałe wyniki

Tabela